Vivobarefoot WILLOW K Leather Black
  • Vivobarefoot WILLOW K Leather Black
  • Vivobarefoot WILLOW K Leather Black
  • Vivobarefoot WILLOW K Leather Black
  • Vivobarefoot WILLOW K Leather Black
  • -20%
  • - 20%

Vivobarefoot WILLOW K Leather Black

1 890,00 Kč
1 512,00 Kč
S DPH
Velikost
Skladem Počet

Kožené dětské sandále Willow umožňují vašim dětem zažít každý den pocit chůze naboso bez rizika zranění. Kromě maximální propriocepce (polohocitu), kterou zajišťuje ultra tenká podrážka s ochranou proti propíchnutí, jsou sandály vyrobeny v anatomickém tvaru nohy. Sandály Willow jsou ideální do školy, i pro vnitřní a venkovní hrátky vašeho dítěte.

Vivobarefoot WILLOW K Leather Black

Kožené dětské sandále Willow umožňují vašim dětem zažít každý den pocit chůze naboso bez rizika zranění. Kromě maximální propriocepce (polohocitu), kterou zajišťuje ultra tenká podrážka s ochranou proti propíchnutí, jsou sandály vyrobeny v anatomickém tvaru nohy. Díky tomu se dětské chodidlo rozvíjí a roste tak, jak příroda chtěla – bez snížené pohyblivosti omezené neforemnou, silnou podrážkou jako je tomu u klasických dětských bot. Sandály Willow jsou ideální do školy, i pro vnitřní a venkovní hrátky vašeho dítěte.

Svršek: kůže

Šněrování: suchý zip upevní nohu pevně v botě

Podšívka: lycra + Dri-lex podšívka z příze Sorona od společnosti DuPont pro dokonalý komfort

Vnitřní vložka: ne

Konstrukce: ultra tenká podrážka je vyrobena z měkkého, vysoce odolného TPU materiálu zajišťujícího dlouhou životnost a odolnost

Podrážka: tloušťka 3,5 mm – barefoot (bosé chození) je nejlepší pro rostoucí chodidla; naše ultra tenká podrážka umožňuje maximální propriocepci (polohocit) a ochranu proti propíchnutí, aby vaše dítě  mohlo rozvíjet přirozený pohyb a obratnost.

.

Velikostní tabulka:

EU

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

cm

16,2

16,8

17,3

18

18,7

19,2

19,8

20,6

21,3

21,8

22,5

Parametry

Materiál
Přírodní kůže

Jak vybrat správnou velikost bot Vivobarefoot?

V klasické bootěš s podporou nožní klenby je chodidlo statické tzn. neprodlužuje se a nepracuje s každým došlapem a je neustále prohlé díky vestavěné podpoře nožní klenby, u barefoot bot bez podpory nožní klenby chodidlo stále pracuje a posiluje se podobně jako je tomu u chůze naboso tzn. je dynamické.
Dynamické chodidlo se prodlužuje a zkracuje během pohybu o cca půl čísla, proto chodidlo potřebuje přibližně šířku malíčku (6-8mm) navíc místa ve špičce boty oproti klasickým botám s podporou klenby, aby se mohlo chodidlo přirozeně prodloužit s každým došlapem. Během došlapu se nožní klenba prohne směrem dolů a prodlouží tak délku chodidla. Bez dostatečného místa v přední části boty, bráníte přirozenému pohybu chodidla .
Proto si nikdy nekupujte barefoot (bosé) boty těsné, ale s minimálně 6-8 mm místa prostoru v přední části boty

 

fittingguide

Jak správně změřit velikost vašeho chodidla?

1) podložte si chodidlo papírem

2) přeneste na chodidlo váhu (zatížené chodidlo je delší než nezatížené)

3) tužkou udělejte čárku na patě a špičce chodidla (viz. obrázek)

4) pravítkem změřte rozdíl mezi dvěma čarami - toto je velikost vašeho chodidla

5) Postup zopakujte i u druhého chodidla (rozdíl mezi chodidly bývá někdy i 0,5cm)

V případě nejasností nám napište na info@vivobarefoot-plzen.cz nebo zavolejte na 604 630 604. Rádi Vám pomůžeme vybrat správnou velikost. Boty nenošené venku lze bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit za jinou velikost či typ do 14dnů od zakoupení.

jak měřit

16 dalších produktů ve stejné kategorii: