Zboží dostupné na tomto eshopu je k odběru na prodejně BarefootPlzeň na adrese sady Pětatřicátníků 31, Plzeň (u bývalého kulturního domu Peklo)

Jak to všechno začalo?

V březnu 2013 jsme si s manželkou pořídili první boty Vivobarefoot. Původně jsem si jel do Prahy koupit pouze boty na běhání, ale z prodejny na Vivobarefoot na Míráku jsme odjížděli s celkem třemi páry bot. Kromě běhacích bot Neo M jsem si pořídil společenské boty RA, ve kterých jsem již opouštěl prodejnu a žena boty LEGACY.

V květnu jsme sháněli pro našeho tříletého kluka boty a poté co jsme prošli několik obchodů v Plzni, rozjeli jsme se do Prahy pro pořádné boty VIVOBAREFOOT. Opět to skončilo nákupem několika párů bot, (protože jak jednou obujete VIVOBAREFOOT už nechcete jinak. Vaše nohy se zamilují). Já jsem si pořídil sandály ACHILES a žena balerínky JING JING. Synovi jsme samozřejmě koupili botky a to Ultra.

No a jednoho podzimního dne mne napadlo, že bychom mohli tyto skvělé boty prodávat v Plzni. Myslím, že si Plzeňané a okolní zaslouží mít možnost koupit jedny z nejlepších bot.

Na konci roku 2022 jsme se přestěhovali a sloučili s prodejnou BarefootPlzeň, kde pro vás máme na výběr nejen značku Vivobarefoot, ale i další zahraniční a české značky Barefoot výrobců obuvi.

Takto to u nás vypadá :-)

obchodNic se ovšem nevyrovná osobní zkušenosti si boty alespoň vyzkoušet!!!